Flash Player 9.0.115
You need Adobe Flash Player 9.0.115 to visit this site.


Get Adobe Flash player

Duyurular » Yıldız Hafriyat
Yıldız Hafriyat

Firmamız 1975 yılında YILDIZ HAFRİYAT olarak üç kardeş tarafından kurulmuştur kuruluşundan itibaren 1996 Yılına Kadar Kocaeli/Gebze Ve İstanbul Anadolu Yakasında Faliyetlerine Devam Etmiştir 1996 Yılında YILDIZ HAFRİYAT NAKLİYAT ve OTO YEDEK PARÇA SAN. TİC. LTD. ŞTİ. kurulmuş ve Tüm Türkiye de iş hayatına devam etmektedir Şirketimiz ayrıca İnşaat Alanındada Faliyet Göstermeye Başlamıştır. Bu alan da bir çok inşaat projesine imza atmış ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Türkiye'nin iş Hafriyat sektöründeki en iyi firması olarak Hafriyat ile ilgili her türlü ihtiyaca çözüm üreterek liderliğimizi devam ettirmek; bu sayede, rakiplerimizin takip ettiği, müşterilerimizin ve personelimizin çalışmaktan gurur duyduğu bir kuruluş olarak Türkiye'nin en seçkin şirketleri arasında yer almaktır......DEVAMINI OKU....

web ta

web tasarımGoodyear
Mutlu
Dunlop
Goodyear Lastik Sigortası
Goodyear Lastik Sigortası  ile lastiğiniz güvence altında. Aracınızın üzerindeki lastikler ile çivi gibi keskin objelerin üzerinde..
GOODYEAR YENİ UG9
 En sert kış koşullarında üstün performansKarda mükemmel fren mesafesiSuda kızaklamaya karşı aktif direnç için hidrodinamik olukla..
LASTİK VE CAN GÜVENLİĞİ PANEL VE ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ
 II. LASTİK VE CAN GÜVENLİĞİ PANEL VE ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ 15-18 Kasım 2012 tarihleri arasında Antalya Kemer Mirada Otelde g..
NEDEN KIŞ LASTİĞİ ?
Ticari araçlarda zorunlu kış lastiği uygulaması başladı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nca hazırlanan “Araçların Y..
GOODYEAR'IN NASCAR TEKNOLOJİSİ CENEVRE'DE
 GOODYEAR'IN NASCAR TEKNOLOJİSİ CENEVRE'DEGoodyear, yeni teknolojilerini Cenevre Uluslararası Motor Show 2012’de tanıtıyor.Goodyea..
GOODYEAR FORTUNE 500'DEKİ TEK LASTİK ÜRETİCİSİ OLDU
  GOODYEAR FORTUNE 500'DEKİ TEK LASTİK ÜRETİCİSİ OLDU23.05.2012 18:14:15Goodyear, dünyanın en prestijli ekonomi yayınlarından biri..
Goodyear'dan ''Otomatik Hava Basıncı Koruma Teknolojisi''
Goodyear'dan ''Otomatik Hava Basıncı Koruma Teknolojisi'' Goodyear, yakıt tasarrufunun ve lastik performansının artırılmasını ve C..
Goodyear, Marathon LHS II+'yi, Lego Kamyon'da tanıtıyor
Goodyear, Marathon LHS II'yi, Lego Kamyon'da tanıtıyor Goodyear, Hanover 2012 IAA Ticari Araç Show'daMarathon LHS II+ lastiğini bi..
Goodyear’dan ilk- AA sınıfı kamyon lastiği
   Goodyear’dan yakıt tasarrufu sağlayan kamyon ve otobüs lastikleri Goodyear, Almanya’nın Hanover kentinde düzenlen 2012 Ticari A..
0.00000.00000
Bugünkü ziyaretçi sayısı   : 51
Toplam ziyaretçi sayısı     : 214201
Facebook
Create your Like Badge
Instagram