Flash Player 9.0.115
You need Adobe Flash Player 9.0.115 to visit this site.


Get Adobe Flash player

Hakkımızda
Hakkımızda

 

Firmamız Hakkında

1998 Yılında Lastik Sektörüne Giren Firmamız  2006 Yılında Ürün Yelpazesini Genişletmiş Akgenç Otomotiv Olarak Başarılı Bir Şekilde Yoluna Devam Etmektedir.

Akgenç Otomotiv Goodyear, Dunlop, Sava, Debica Gibi Ünlü Lastik Markalarının Bayiliğini Yapmaktadır. Cms, Kormetal, Keskin, Mam Ve Daha Bir Çok Çeşit Marka Jant Satışını da Yapmakta olan Firmamız Ayrıca Sektörünün Lideri Olan Mutlu Akü Gebze Ana Bayisidir. Akgenç Otomotiv, Otomotiv Sektöründe Adını Duyurmuş Lastik,Jant Ve Akü Alanlarında Satış Ve Destek Anlamında Müşterilerine Kaliteli Hizmet Vermeye Devam Etmektedir.

Şirketimiz Otomotiv Sektörü İle Beraber İnşaat Sektöründe de Akgenç İnşaat Olarak Faliyet Göstermektedir. İstanbul Anadolu Yakası Ve Gebze Bölgesinde Ürettiği Projeler ve Özverili Çalışmalar İle Kalite,Prestij Ve Müşteri Memnuniyetini Ön Planda Tutan Politikası İle Sektörde Kendini Kanıtlamış Emin Adımlar la Yoluna Devam Etmektedir.Goodyear
Mutlu
Dunlop
Goodyear Lastik Sigortası
Goodyear Lastik Sigortası  ile lastiğiniz güvence altında. Aracınızın üzerindeki lastikler ile çivi gibi keskin objelerin üzerinde..
GOODYEAR YENİ UG9
 En sert kış koşullarında üstün performansKarda mükemmel fren mesafesiSuda kızaklamaya karşı aktif direnç için hidrodinamik olukla..
LASTİK VE CAN GÜVENLİĞİ PANEL VE ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ
 II. LASTİK VE CAN GÜVENLİĞİ PANEL VE ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ 15-18 Kasım 2012 tarihleri arasında Antalya Kemer Mirada Otelde g..
NEDEN KIŞ LASTİĞİ ?
Ticari araçlarda zorunlu kış lastiği uygulaması başladı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nca hazırlanan “Araçların Y..
GOODYEAR'IN NASCAR TEKNOLOJİSİ CENEVRE'DE
 GOODYEAR'IN NASCAR TEKNOLOJİSİ CENEVRE'DEGoodyear, yeni teknolojilerini Cenevre Uluslararası Motor Show 2012’de tanıtıyor.Goodyea..
GOODYEAR FORTUNE 500'DEKİ TEK LASTİK ÜRETİCİSİ OLDU
  GOODYEAR FORTUNE 500'DEKİ TEK LASTİK ÜRETİCİSİ OLDU23.05.2012 18:14:15Goodyear, dünyanın en prestijli ekonomi yayınlarından biri..
Goodyear'dan ''Otomatik Hava Basıncı Koruma Teknolojisi''
Goodyear'dan ''Otomatik Hava Basıncı Koruma Teknolojisi'' Goodyear, yakıt tasarrufunun ve lastik performansının artırılmasını ve C..
Goodyear, Marathon LHS II+'yi, Lego Kamyon'da tanıtıyor
Goodyear, Marathon LHS II'yi, Lego Kamyon'da tanıtıyor Goodyear, Hanover 2012 IAA Ticari Araç Show'daMarathon LHS II+ lastiğini bi..
Goodyear’dan ilk- AA sınıfı kamyon lastiği
   Goodyear’dan yakıt tasarrufu sağlayan kamyon ve otobüs lastikleri Goodyear, Almanya’nın Hanover kentinde düzenlen 2012 Ticari A..
0.00000.00000
Bugünkü ziyaretçi sayısı   : 54
Toplam ziyaretçi sayısı     : 224642
Facebook
Create your Like Badge
Instagram