Flash Player 9.0.115
You need Adobe Flash Player 9.0.115 to visit this site.


Get Adobe Flash player

Duyurular » Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 2

 

Eagle F1 Asymmetric 2

En gerekli zamanlarda daha kısa frenleme mesafesi sağlayan ultra yüksek performanslı lastik

 • Islak ve kuru zeminde daha kısa frenleme mesafesi
 • Yüksek performanslı yol tutuşu
 • Daha mükemmel yakıt verimi

 

 

TUV SUD Automotive

Almanya, 2010

TÜV SÜD Automotive tarafından Aralık 2010'da ölçülmüştür - Lastik Boyutu: 255/40 R19 - Test Aracı: Audi A7 - Yer: Mireval (FR) ve Garching (GE) - Rapor No.: 76244706-1.

 • Islak yollarda %10 daha kısa fren mesafesi*
 • Kuru zeminde %6 daha kısa fren mesafesi*
 • %7 daha düşük yuvarlanma direnci*
 • Islak zeminde %3 daha iyi yol tutuşu*
 • * 3 lider rakip lastiğin ortalama performansıyla karşılaştırılmıştır. Islak yolda 80 km/s'ten 20 km/s'e frenleme mesafesi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Temel Faydalar

 • Islak ve kuru yollarda daha kısa frenleme mesafesi

  Islak ve kuru yollarda daha kısa frenleme mesafesi

  Fren yaptığınızda lastiğin yolla temasını arttıran ActiveBraking teknolojisi sayesinde aracınızı çok kısa sürede durdurun. Önde gelen rakiplerle yapılan testlerde, Eagle F1 Asymmetric 2, ıslak yollarda üç metre ve kuru yollarda iki metre daha kısa frenleme mesafesi sunmuştur.*

   

 • Yüksek performanslı yol tutuşu

  Yüksek performanslı yol tutuşu

  Yüksek güçteki aracınızdan daha fazlasını elde edin. Yüksek yüzey silika bileşen ıslak ve kuru yollarda güvenilir yol tutuşu için kavrama özelliğini geliştirir. Gergin gövde yapısı süratli yolculuklarda direksiyon hassasiyetini arttırır. Kısa bir süre önce yeni Mercedes-Benz CLS için fabrika uyumlu lastik olarak seçilmiştir.

   

   

 • Daha mükemmel yakıt verimi

  Daha mükemmel yakıt verimi

  Goodyear'ın FuelSaving Teknolojisi yakıt maliyetinizi ve COemisyonlarını azaltmaya yardımcı olur. Hafif yapı tekerleğin dönmek için daha az enerji harcaması anlamına gelirken silika bileşen ısı üretimini azaltır.

   

* Üç önde gelen rakip lastiğin performansıyla karşılaştırılmıştır. 80 km/saatten 20 km/saate ıslak yolda fren mesafesi, 100 km/saatten 0 km/saate kuru yolda fren mesafesi. Aralık 2010'da TÜV SÜD Automotive tarafından test edilmiştir; Lastik Ebadı: 255/40R19; Test Otomobili: Audi A7; Yer: Mireval (Fransa) & Garching (Almanya); Rapor No: 76244706-1Goodyear
Mutlu
Dunlop
Goodyear Lastik Sigortası
Goodyear Lastik Sigortası  ile lastiğiniz güvence altında. Aracınızın üzerindeki lastikler ile çivi gibi keskin objelerin üzerinde..
GOODYEAR YENİ UG9
 En sert kış koşullarında üstün performansKarda mükemmel fren mesafesiSuda kızaklamaya karşı aktif direnç için hidrodinamik olukla..
LASTİK VE CAN GÜVENLİĞİ PANEL VE ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ
 II. LASTİK VE CAN GÜVENLİĞİ PANEL VE ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ 15-18 Kasım 2012 tarihleri arasında Antalya Kemer Mirada Otelde g..
NEDEN KIŞ LASTİĞİ ?
Ticari araçlarda zorunlu kış lastiği uygulaması başladı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nca hazırlanan “Araçların Y..
GOODYEAR'IN NASCAR TEKNOLOJİSİ CENEVRE'DE
 GOODYEAR'IN NASCAR TEKNOLOJİSİ CENEVRE'DEGoodyear, yeni teknolojilerini Cenevre Uluslararası Motor Show 2012’de tanıtıyor.Goodyea..
GOODYEAR FORTUNE 500'DEKİ TEK LASTİK ÜRETİCİSİ OLDU
  GOODYEAR FORTUNE 500'DEKİ TEK LASTİK ÜRETİCİSİ OLDU23.05.2012 18:14:15Goodyear, dünyanın en prestijli ekonomi yayınlarından biri..
Goodyear'dan ''Otomatik Hava Basıncı Koruma Teknolojisi''
Goodyear'dan ''Otomatik Hava Basıncı Koruma Teknolojisi'' Goodyear, yakıt tasarrufunun ve lastik performansının artırılmasını ve C..
Goodyear, Marathon LHS II+'yi, Lego Kamyon'da tanıtıyor
Goodyear, Marathon LHS II'yi, Lego Kamyon'da tanıtıyor Goodyear, Hanover 2012 IAA Ticari Araç Show'daMarathon LHS II+ lastiğini bi..
Goodyear’dan ilk- AA sınıfı kamyon lastiği
   Goodyear’dan yakıt tasarrufu sağlayan kamyon ve otobüs lastikleri Goodyear, Almanya’nın Hanover kentinde düzenlen 2012 Ticari A..
0.00000.00000
Bugünkü ziyaretçi sayısı   : 50
Toplam ziyaretçi sayısı     : 214200
Facebook
Create your Like Badge
Instagram