Flash Player 9.0.115
You need Adobe Flash Player 9.0.115 to visit this site.


Get Adobe Flash player

2001-2010
2001-2010

2001-2010

2010

Yenilenebilir biokütleden yapılan lastik geliştiriyoruz. BioIsopreneTM konsept lastiğimiz, Kopenhang’daki İklim Konferansı’nda tanıtıldı.

 

Müşterilerin, lastik alırken doğru kararı vermeleri için her açıdan bilgi almalarını sağlamak amacıyla, AB lastik etiketi düzenlemesinin tanıtımında önemli bir rol üstleniyoruz.

 

2009

Diğer güvenlik performanslarından ödün vermeden yakıt tüketimini azaltan lastik EfficientGrip'i piyasaya sunduk

 

2008

OptiGrip ile devrim yaratan Smartwear (Akıllı Aşınma) teknolojisini uygulamaya koyuyoruz; zaman içinde yeni kanallar ve bileşim ortaya çıkar, lastik ömrü boyunca üstün performans sağlar

 

2007

Eagle F1 Asymmetric ve Aktif Viraj Kavrama Teknolojisi ile yeni yüksek performans standartları belirledik

 

2005

Excellence - Yeni 3'ü 1 arada performans lastiği

Güvenlik, konfor ve performans. Devrim yaratan Excellence lastiği 3 teknolojiyi birden tek bir lastikte birleştiriyor. Mükemmel yol tutuş performansı ve olağanüstü konfor hissini mümkün olan en güvenli sürüşle birlikte sunuyor.

RunOnFlat

İleri teknoloji ürünü olan RunOnFlat'i geliştirme çalışmaları halen yoğun bir şekilde devam ettirilmektedir. Bir TPMS sistemiyle birlikte takviyeli lastiklerden oluşan temel sistem geliştirilip, test edilmiş ve piyasaya sürülmüş olmasına rağmen, daha birçok teknik yenilik ve ekleme yapılacaktır.

2004

HydraGrip - Islak zeminde de kuru zemindeki gibi kavrar

Patentli profil teknolojisi sayesinde, bu lastikler, frende ve hatta yağmurdan sırılsıklam yollardaki acil durumlarda olağanüstü geliştirilmiş yol teması sağlar. Yağmurlu ya da güneşli havalarda HydraGrip sizi evinize güvenle ulaştırır.

UltraGrip 6 - Diğer lastiklerin tutunamadığı yerlerde tutunur

Kış Sürüşündeki nirengi noktanız. UltraGrip 6 yeni bir performans standardı koyarak, ıslak, kuru zeminde veya kar ya da buzda size geliştirilmiş emniyet, kontrol, direksiyon hakimiyeti ve tutunma sağlar (bkz. 3D-BIS).

Goodyear Avrupa tarafından sağlanan filo servisi FleetOnlineSolutions

FleetOnlineSolutions, Avrupa çapında kamyon filo yönetiminde yeni standartlar koyarak kamyon endüstrisinde fırtınalar estirdi. FleetOnlineSolutions filo sahiplerini, lastik bayilerini ve kaplamacıları neredeyse kendi kendine çalışan bir internet servis platformunda karşılaştırarak, tüm tarafları idari maliyetleri azaltarak, lastik ömrünü arttırıyor.

2003

Goodyear TireManager'ı piyasaya sürdü

Tire Manager, Goodyear bayileri ve müşterileri için müşteri hizmetlerini güçlendirmek üzere geliştirilmiş ideal bir internet aracıdır. Tire Manager, otomobiliniz için gerekli lastik ayar bilgilerini anında verir.

Land Rover, 4 bölgeyi kapsayan gerçek bir global macera olan G4 Challenge Yarışlarını başlatıyor.

Goodyear resmi lastik tedarikçisi olarak seçildi ve araçlarda Wrangler MT/R lastikleri kullanılıyor

 

2002

Goodyear TireOnlineService'i faaliyete geçirdi

Avrupa'daki Goodyear Tires, TireOnlineService ile bayilerinin servis merkezimizin açılış saatlerinden bağımsız olarak gerçek zamanlı ve hızlı bir şekilde sipariş girme olanaklarını geliştirmiştir.

Yeni Goodyear Eagle F1, yarış lastiğinden esinlenilen tasarımının aynı zamanda yolların da galibi olduğunu kanıtlayarak Evo Dergisi lastik testini kazandı.

 

Goodyear, uzun süredir İngiltere, Wolverhampton'da bulunan şirket merkezini Edington, Birmingham'da bulunan modern bir ofis ve dağıtım kompleksine taşındı.

Binaya TyreFort adı verilmiştir ve resmi olarak 5 Eylül 2002'de açılmıştır.

2001

İlk gerçek pan-Avrupa kamyon lastiği servis ağı olan Truckforce hizmete sunuldu.

Bu, Goodyear'ın filolara ömür boyu lastik servisi, destek ve 24-saat acil yardım sunma taahhüdünün bir işaretidir.

Goodyear, Avrupalı seyirciler için ilk kez 170mph oval yarış sunan, NASCAR'ın İngiltere'deki eşdeğeri ASCAR'ın lastik tedarikçisi olarak tayin edilmiştir.

Yağmurlu havalarda kullanıma yönelik olan Goodyear Eagle lastik ASCAR yarışlarının ilk kezGoodyear
Mutlu
Dunlop
Goodyear Lastik Sigortası
Goodyear Lastik Sigortası  ile lastiğiniz güvence altında. Aracınızın üzerindeki lastikler ile çivi gibi keskin objelerin üzerinde..
GOODYEAR YENİ UG9
 En sert kış koşullarında üstün performansKarda mükemmel fren mesafesiSuda kızaklamaya karşı aktif direnç için hidrodinamik olukla..
LASTİK VE CAN GÜVENLİĞİ PANEL VE ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ
 II. LASTİK VE CAN GÜVENLİĞİ PANEL VE ÇALIŞTAYI SONUÇ BİLDİRGESİ 15-18 Kasım 2012 tarihleri arasında Antalya Kemer Mirada Otelde g..
NEDEN KIŞ LASTİĞİ ?
Ticari araçlarda zorunlu kış lastiği uygulaması başladı. Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı'nca hazırlanan “Araçların Y..
GOODYEAR'IN NASCAR TEKNOLOJİSİ CENEVRE'DE
 GOODYEAR'IN NASCAR TEKNOLOJİSİ CENEVRE'DEGoodyear, yeni teknolojilerini Cenevre Uluslararası Motor Show 2012’de tanıtıyor.Goodyea..
GOODYEAR FORTUNE 500'DEKİ TEK LASTİK ÜRETİCİSİ OLDU
  GOODYEAR FORTUNE 500'DEKİ TEK LASTİK ÜRETİCİSİ OLDU23.05.2012 18:14:15Goodyear, dünyanın en prestijli ekonomi yayınlarından biri..
Goodyear'dan ''Otomatik Hava Basıncı Koruma Teknolojisi''
Goodyear'dan ''Otomatik Hava Basıncı Koruma Teknolojisi'' Goodyear, yakıt tasarrufunun ve lastik performansının artırılmasını ve C..
Goodyear, Marathon LHS II+'yi, Lego Kamyon'da tanıtıyor
Goodyear, Marathon LHS II'yi, Lego Kamyon'da tanıtıyor Goodyear, Hanover 2012 IAA Ticari Araç Show'daMarathon LHS II+ lastiğini bi..
Goodyear’dan ilk- AA sınıfı kamyon lastiği
   Goodyear’dan yakıt tasarrufu sağlayan kamyon ve otobüs lastikleri Goodyear, Almanya’nın Hanover kentinde düzenlen 2012 Ticari A..
0.00000.00000
Bugünkü ziyaretçi sayısı   : 81
Toplam ziyaretçi sayısı     : 219083
Facebook
Create your Like Badge
Instagram